Meble

Meble modułowe – co to jest? Zasady działania

Spis treści:
– Meble modułowe – co to jest?
– Dlaczego warto kupić meble modułowe do salonu?
– Zalety drewnianych mebli modułowych

Kiedy urządzamy mieszkanie lub dom, czasami trudno zdecydować się na jedno ustawienie. Po niedługim czasie może nam się znudzić. Zakup nowego wyposażenia okazuje się nierzadko zbyt dużym wydatkiem. Aby tego uniknąć, warto zainwestować w meble modułowe. Co to jest? Poznaj zasady działania!

Meble modułowe – co to jest?
Meble modułowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Dzięki nim otrzymujesz możliwość swobodnej zmiany aranżacji wnętrza bez konieczności inwestowania dodatkowych pieniędzy. Jak to możliwe? Modułowe meble zastąpiły połączone ze sobą na stałe meblościanki. Kiedy zdecydujesz się na to rozwiązanie, możesz zamówić dowolną ilość kostek i stworzyć własną zabudowę ściany.

W naszym sklepie znajdziesz:
– kostki otwarte
– kostki pełne 
– kostki z półkami zamontowanymi na stałe.

Wymienione wyżej kostki otwarte i pełne możesz wzbogacić o dużą szufladę. Dodatkowo oferujemy montaż drzwi na zamówienie klienta po prawej lub lewej stronie w zależności od Twojej wizji oraz funkcji, jakie mają spełniać kostki. Jeżeli kupisz kostkę bez drzwi, zawsze możesz je domówić. Kostka pełna z drzwiami może być wyposażona w dodatkową półkę.

Jeżeli zdecydujesz się na kubiki z jedną półką, możesz zamówić do nich dodatkowe 2 szufladki średnie. W przypadku kubika z dwoma półkami, istnieje możliwość zamontowania 3 małych szufladek.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy konfiguracji, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w stworzeniu projektu na miarę Twoich potrzeb.

Dlaczego warto kupić meble modułowe do pokoju dziennego lub pokoju dziecka?

Jeżeli zdecydujesz się na meble modułowe do salonu lub innego pomieszczenia, otrzymasz pełną swobodę i możliwość stworzenia dowolnej konfiguracji. W ten prosty sposób możesz stać się projektantem we własnym domu! Za pomocą śrubek wkręcanych z tyłu kostki możesz połączyć ją z innym elementem. Dzięki temu tworzysz konstrukcję na miarę swoich potrzeb, a cały regał zyskuje stabilność i tworzy spójną całość. Modułowe meble sprawdzą
się doskonale w przypadku nieustawnych pomieszczeń. Co to oznacza?

Są to wnętrza, które przybierają nietypowy kształt. Dużym wyzwaniem mogą okazać się kuchnie w niewielkiej wnęce, kąty ostre, łuki czy liczne skosy. Jeżeli naszą misją jest urządzenie takiego pomieszczenia, warto kupić meble modułowe. Każdą kostkę możemy umieścić dokładnie w tym miejscu, jakie jest dla nas odpowiednie. Nie ograniczają nas szafki w dużych rozmiarach czy na stałe połączone ze sobą elementy.

Zalety mebli modułowych ze sklejki

W naszym sklepie QOOI znajdziesz meble modułowe wykonane ze sklejki brzozowej. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję odporności i trwałości. Nie jest to zakup jednorazowy! Każdy element systemu posłuży Ci przez dłuższy czas. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Jeśli będzie to tylko możliwe, wprowadzimy je do projektu stworzonego specjalnie dla Ciebie. Jedną z największych zalet modułowości mebli jest możliwość przestawiania i układania kostek w różnych konfiguracjach. W ten sposób nadasz wnętrzu swojego mieszkania lub domu niepowtarzalny charakter!

Warto również zwrócić uwagę na szeroką gamę dostępnych kolorów. Możesz wybrać kilka niebieskich, białych, zielonych czy też czerwonych kostek, a następnie łączyć je niczym klocki LEGO. Nasza paleta kolorów została stworzona na zamówienie. Dzięki temu uzyskaliśmy gamę unikatowych i niepowtarzalnych odcieni. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, w jaki sposób ustawisz całą konstrukcję. Kostki z półkami można obracać w taki sposób, aby półki stworzyły przegrody do przechowywania segregatorów z dokumentami czy czasopism. Możesz również postawić w nich element dekoracyjny!

Sprawdź meble modułowe ze sklejki w naszym sklepie!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Brak produktów w koszyku.