Poradniki

Modny i stylowy regał na płyty winylowe

Każdy kolekcjoner płyt winylowych poszukuje solidnego schowka z półkami, który ułatwi ich przechowywanie i wyszukiwanie. Wcale nie trzeba jechać po regał na płyty winylowe do Ikei czy innej sieciówki. Poznaj propozycję od polskiego producenta wysokiej jakości dekoracyjnych mebli QOOI, który oferuje designerską i stylową biblioteczkę na płyty winylowe.

Wiele osób wybiera meble modułowe do przechowywania płyt, które można samodzielnie skonfigurować według własnych potrzeb. Popularnym rozwiązaniem są meble Kallax Ikea w postaci kwadratowej otwartej kostki z 4 półkami. Zdecydowanie bardziej intrygującym meblem o interesującym wzornictwie w stylu vintage będzie regał na płyty winylowe QOOI. Jego minimalistyczna forma i subtelność sprawia, że idealnie wpasuje się także w nowoczesne wnętrza. W pięciu szerokich przegródkach każdy kolekcjoner zmieści niemałą kolekcję winyli. Dodatkowo mebel ten pełni funkcję stolika na gramofon, lampkę w stylu retro lub kwiaty.

Natomiast prawdziwy fanatyk płyt winylowych, który pragnie stworzyć w swoim domu imponującą biblioteczkę, może wybrać bukowy regał z 4 półkami lub półką. To nowoczesny mebel, który pomoże doskonale zorganizować przestrzeń i ułatwi przechowywanie płyt winylowych. Będzie idealnym meblem w loftowych, industrialnych oraz klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Możesz łączyć różne regały oraz stawiać jeden na drugim, dzięki temu regały pomieszczą setki i tysiące winyli. Pozostałą przestrzeń możesz zagospodarować samodzielnie. Poszukujesz wytrzymałych i trwałych mebli, które ułatwią przechowywanie płyt winylowych w kolekcji pionowej, dzięki czemu zapewnią im ochronę przed zniszczeniem czy uszkodzeniem?

Chcesz mieć pewność, że mebel rozmiarem będzie pasował do aktualnego mieszkania oraz domu, do którego zamierzasz się przeprowadzić za kilka lat? Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kolekcjonowaniem winyli i zależy Ci, aby znaleźć mebel, który ułatwi przechowywanie ogromnej kolekcji płyt winylowych? Doskonale trafiłeś! Eleganckim i stylowym meblem do mniejszych wnętrz będzie regał na płyty winylowe w stylu vintage marki QOOI, który w miarę wzbogacania kolekcji płyt można zestawić z innymi bukowymi regałami QOOI. Dwa designerskie meble będą prezentować się imponująco w każdym wnętrzu. Pomieszczą również gramofon, głośnik czy inne stylowe oraz elementy wyposażenia niezbędne w domu pasjonata płyt winylowych.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Brak produktów w koszyku.