Komody i szafy to kategoria, w której znajdziesz produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu możesz być pewny, że zostaną z Tobą na dłużej. Oferujemy komody w dwóch wielkościach, do których bez problemu zmieścisz to, co najważniejsze. Drewniane meble wprowadzą do Twojego mieszkania zarówno odrobinę ciepła, jak i powiew świeżości i nowoczesności.

Nasze komody ze sklejki charakteryzują się prostotą. Dzięki temu sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu. Naturalne materiały i minimalizm to cechy stylu skandynawskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nasze komody i szafy wprowadzić również do pomieszczeń w stylu klasycznym czy też boho. Świetnie sprawdzą się, jeśli chcesz stworzyć w swoich czterech kątach klimat industrialny.

Co znajdziesz w ofercie komody i szafy?

Naszą specjalność są przede wszystkim małe komody ze sklejki, które dzięki kompaktowości znajdą swoje miejsce nawet w niewielkich pomieszczeniach. Warto zaznaczyć, że są to meble nie tylko do sypialni, ale również powierzchni biurowych. Do produkcji komód wykorzystujemy sklejkę brzozową. Jest to trwały, a jednocześnie lekki materiał.

Komody ze sklejki możesz dopasować idealnie do swojego mieszkania. To Ty decydujesz o rodzaju wykończenia. Co to oznacza? Możesz wybrać kolory, jakie zastosujemy podczas tworzenia Twojego mebla. Jeżeli chcesz samodzielnie pomalować mebel, wystarczy zamówić go w stanie surowym.

Stwórzmy razem niepowtarzalny klimat w Twoim mieszkaniu!