Meble modułowe to nasza specjalność! W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty wykonane z litego drewna bukowego, sosnowego, a także sklejki brzozowej. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze produkty posłużą Ci przez lata. Nasze meble modułowe są zaprojektowane i wykonane w Polsce. Zadbaliśmy o doskonałe wykończenie każdego detalu!

Meble modułowe to wyjątkowa oferta! Każdy element możesz dopasować do potrzeb, preferencji i – co ważne – do aranżacji mieszkania! Dzięki temu zyskujesz niepowtarzalny wystrój wnętrza!

Co znajdziesz w kategorii meble modułowe?

Meble modułowe to komplet meblowy, który tworzysz samodzielnie. Decydujesz o tym, czego potrzebujesz i dobierasz kolejne elementy. Następnie możesz je połączyć specjalnymi śrubkami. W ten sposób otrzymujesz stabilną i oryginalną konstrukcję.

W poniższej ofercie znajdziesz:
• pełne kostki,
• puste kostki,
• kostki z jedną lub dwoma półkami.

Dodatkowo możesz dobrać do swojej kostki szuflady w różnych rozmiarach, drzwi, a nawet specjalne podstawki na kółkach lub nóżkach. Każdy element ma z tyłu otwory, dzięki czemu kostki można ze sobą łączyć. Na szczególną uwagę zasługuje również stalowy regał, do którego możesz dopasować powyżej wymienione kostki. Połączenie sklejki ze stalą daje niesamowity efekt wizualny!

Stwórzmy razem Twoje wymarzone meble modułowe!