Filtruj wg ceny

W naszej ofercie znajdziesz również drewniane regały, szafki RTV. Pomożemy Ci
skompletować wyposażenie Twojego mieszkania! Warto zaznaczyć, że są to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Drewniane regały sprawdzą się doskonale zarówno w salonie, jak i sypialni. Do stworzenia tych produktów wykorzystaliśmy lite drewno bukowe, sosnowe, a także sklejkę brzozową.

Jeżeli lubisz porządek i postrzegasz swój dom lub mieszkanie jak swoją wizytówkę, Twojej uwadze polecamy regały na buty. Dzięki niemu zapanujesz nad wszędobylskim obuwiem, a Twoi goście nie potkną się o błąkające się po podłodze pantofle. Warto również zwrócić uwagę na szafki pod sprzęt RTV. Zadbaj o to, aby każdy przedmiot miał swoje miejsce w Twoich czterech kątach!

Regały do zadań specjalnych!

Warto zwrócić uwagę, że w naszej ofercie znajdziesz nie tylko uniwersalne regały, ale także te przeznaczone do konkretnych zadań. Wśród nich możemy wymienić regały na płyty winylowe. Ich wymiary oraz przegródki są dostosowane do przechowywania kolekcji. Regał sprawdzi się również w roli szafki na gramofon! Dla fanów nowoczesnych rozwiązań oferujemy regały na płyty!

Jeżeli jesteś koneserem wina lub chcesz kupić elegancki i praktyczny prezent dla kogoś bliskiego, doskonale sprawdzą się regały na wino!

Zaufaj specjalistom i wybierz polskie produkty!