Stoliki i krzesła to kategoria, w której znajdziesz wszystko, co niezbędne w jadalni lub salonie. Drewniane meble ocieplają pomieszczenia. Dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w przestrzeniach, które chcemy przeznaczyć na relaks czy też spędzanie wspólnego czasu ze znajomymi i rodziną.

Produkty z kategorii Stoliki i krzesła są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Bez wątpienia posłużą Ci przez lata. Każdy oferowany przez nas produkt charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością i solidnym wykonaniem! Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, abyś Ty jako klient był zadowolony!

Drewniane stoliki nie tylko do salonu!

Na szczególną uwagę zasługują również stoliki/skrzynie dostępne w naszej ofercie. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym wyposażeniu salonu, będziesz zachwycony stolikami ze sklejki brzozowej w dwóch rozmiarach. Możesz sam zdecydować, jakiego koloru będzie blat i dopasować go do wystroju swojego mieszkania czy domu. Pod pokrywami znajdziesz dużo miejsca do przechowywania. Bez problemu zmieścisz tam nawet napoje.

Stoliki ze sklejki brzozowej mają grubość 10 mm i są do wyboru w stanie surowym lub lakierowane bezbarwnie. Z kolei nogi są wykonane z litego drewna brzozowego.

Wszystko to, czego potrzebujesz!