Zwrot

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie kupionych rzeczy. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety i opakowanie oraz nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub e-mailem). Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy Pobierz >>, jednak nie jest to obowiązkowe. Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz w Regulaminie.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Reklamacje

Jeśli zamówiony produkt okaże się wadliwy lub uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji. Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową na adres info@qooi.eu. W wiadomości prosimy o podanie numeru zamówienia oraz nazwę wadliwego produktu.

Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

Brak produktów w koszyku.